Level II

Máte rádi pocit volnosti a nezávislosti a přitom se potápět do hloubek jako potápěči s přístrojem? Chcete si užít krásy jezer, moří a oceánů bez závislosti na potápěčské bázi bez přístroje, žaketu a láhve? Nebo jen zlepšit své dechové schopnosti a mít tak lepší pocit a větší bezpečí při potápění s přístrojem? Chcete v sobě objevit nové schopnosti, které ve Vás dřímají? A také se potápět bezpečně a dokázat řešit krizové situace? Máte chuť dál na sobě pracovat?…
Toto je pětidenní intenzivní kurz freedivingu, který Vás naučí dovednosti potřebné k efektivnímu a bezpečnému potápění, ukáže Vám jak se připravit na potápění a otevře Vám nové dimenze. Dozvíte se i informace, jak dál po kurzu postupovat v rámci tréninku, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti a pohybové dovednosti tak, aby Vám freediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví.

Kurz zahrnuje:

Teorie: vybavení, anatomie a fyziologie, fyzika, bezpečnost a její zajištění, trénink, dechové techniky …
5-ti denní kurz na otevřené vodě (obvykle Egypt nebo Chorvatsko): technika pohybu- disciplíny CWT a FIM (plavání do hloubky s ploutvemi a přitahovámím), technika zanoření, STA (statická apnoe), zajištění bezpečnosti, kompenzace – vyrovnávání tlaku, tréninkové metody, strečing …

Možnost zúčastnit se dvou hodin bazénové přípravy ještě před kurzem- doporučuje se, zvláště pokud jste neabsolvovali Level I.

Level II. má za cíl zlepšit relaxační a dýchací techniky a prohloubením  zkušeností získaných z kurzu Level I dosáhnout těchto výkonů: 2′30 “minut ve statické apnoi, 50 m v dynamické apnoi, 35 m v dynamické apnoi bez ploutví a 15 m hloubky technikou CWT.

Co k tomu potřebujete:
být ve věku 14–99 let
vybavení: maska , šnorchl , ploutve, neoprénový oblek, zátěžový pásek (nejlépe gumový)
lékařskou prohlídku
mít chuť něco pro sebe udělat

Co získáte:
kvalitní kurz freedivingu
mezinárodní plastovou kvalifikační kartičku Apnea Academy Level II + triko Apnea Academy

cena kurzu v Chorvatsku 7 900 Kč + cena zájezdu
cena kurzu v Egyptě 8 500 Kč + cena zájezdu

Kontaktní formulář pro zájemce o kurz

Objednávám kurz Level 2
* Povinné položky